30 Nisan 2018 Akrep Burcunda Dolunay
By mistik dükkan - 29 Nisan 2018

♥ DİLEK ANAHTARI: 30 Nisan Akrep Burcu’nda Dolunay: Mistik Dükkan’da hediye Yağmuru ✨

29 – 30 Nisan’da tüm alışverişlerinize Dilek Anahtarı Kolyesi – özel çalışması ile herkese hediye ♥

 ✨  çekiliş yok, limit yok, yaptığınız her alışveriş için bir adet anahtar kolye hediye olarak  gönderilecek.  

Anahtar yeni başlangıçlar, yeni anlayışlar, yeni bir dönemin başlamakta olduğunun ve o kişinin yeni bilgilerle açacağı kapılar olduğunun simgesi anlamına gelir.

NEDEN?

30 Nisan Pazartesi günü İstanbul’a göre 03.59’da Akrep Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek: Bu DOLUNAY da ANA FİKİR: BEN – SEN / BEN – BİZ ve maddiyat – maneviyat!

 

Bu dolunayda gezegenlerin dizimi ve burada oluşan özel güç hayatımızda değişim ve dönüşüm yaratmak istediğimiz konularda bunu gerçekleştirebilme gücümüzü ortaya çıkartmamız için bizi destekliyor.

 

Bu güçlü enerji akışıyla;

 

GELECEĞE YÖNELİK HEDEFLERİMİZ İÇİN KAPILARI AÇMA ZAMANI!

Bu çalışmayı yaparken sitrin ve aytaşı taşınız varsa avuç içlerinizde bulundurun.

Dolunay saatinde (mümkün değilse aynı gün en uygun saatte) , yönünüzü doğuya dönerek oturun. Sarı, beyaz ve mavi mumlar yakın , seviyorsanız tütsü de kullanın, mumun alevine bakıp rahatlayın: niyetinizi mavi bir kağıda yazın 7 kez sesli ve hissederek okuyun.

3 gece boyunca okumaya devam edin ardından bir gece suyun içinde bırakın ve sonraki gün suyu ile birlikte bir ağacın dibine gömün. Bir elinizi kalbinize bir elinizi başınızın üstüne koyun. Kalbinizin sesini dinleyin ve rahatlayın.

İçimde ve dışımda, daha zengin, başarılı, sağlıklı ve mutlu olmama engel olan tüm engellerimi arındırması için yaratıcı enerjiye teslim ediyorum.

(1-2 dk. Böyle olduğunu hissedin.) Şimdi Ellerinizi kalbinize koyun ve İlahi olan sevginin gücü arınmaya ve temizlenmeye ve dengelenmeye niyet ediyorum.. (1-2 dk. Böyle olduğunu hissedin.)

Bir elinizi boğazınıza bir elinizi kalbinize koyun. Kalbinizin sesini dinleyin. Maddi  ve manevi olarak zenginleşmeyi seçiyorum ve bu konuda Güneşin ve Ayın gücü ile birleşip şimdi şanslı bir başlangıç yapmaya niyet ediyorum.. Ne kadar şanslı olduğumun farkındayım.  Hayatımda olan güzelliklerin farkındayım şükürler olsun.. ( nefes alabildiğin için ne kadar şanslı olduğunu hisset) Bu başlangıcımı gücümle ve sevgimle desteklemeyi seçiyorum. Zenginliğimi arttırmak için sezgilerimin beni yönlendirmesine ve en doğru seçimleri yapmaya niyet ediyorum. Maddi ve manevi olarak her an daha zengin sağlıklı başarılı mutlu ve doyumlu bir yaşamın içerisinde olmaya niyet ediyorum. Huzurlu bir yaşamım olması için yaratıcı enerjinin beni desteklediğini ve koruduğunu biliyorum. Şükürler olsun.

Burnundan : 3 tane derin nefes al ver çalışmayı bitir.

 

 

SANATSAL AÇIKLAMA

Anahtar yeni başlangıçlar, yeni anlayışlar, yeni bir dönemin başlamakta olduğunun ve o kişinin yeni bilgilerle açacağı kapılar olduğunun simgesi anlamına gelir.

Anahtar, bilindiği gibi açma ve kapatma eylemleri ile işlev gören ve dolayısıyla saklı olanın açığa çıkarılması ya da sır olanın kapalı tutulması temeline dayalı ezoterik açılımlara sahip bir semboldür.

 

Mısır’da, Tasavvufta, Hıristiyanlıkta, halk masallarında ve diğer pek çok gelenekte yeri vardır. Anahtar sembolü tasavvufta Tanrı’nın kelamının tüm kapılarını açan dört dişli anahtar olarak kabul edilir.

 

Anahtar yeni başlangıçlar, yeni anlayışlar, yeni bir dönemin başlamakta olduğunun ve o kişinin yeni bilgilerle açağı kapılar olduğunun simgesi anlamına gelir.

 

Anahtar ezoterik tradisyonda, evrensel yasaları uygulamak isteyen ruhsal yolcunun, gitmekte olduğu yolda açacağı içsel kapıların ve inisiyatik özel bilgilerin açılımının bir simgesidir.

Mistik Dükkan olarak biz, pozitif, güçlü ve bereketli bir başlangıç yapmaya niyet ettik ve bolluğun bereketin paylaştıkça çoğaldığını bildiğimizden Mistik Dükkanın en çok satan ürünlerinden DİLEK ANAHTARI KOLYESİ’Nİ özel çalışmasıyla birlikte sizinle paylaşmaya karar verdik, Mistik Dükkan dan bugün ve yarın her alışverişinize bu özel Mistik Kolyeyi ve çalışmasını size hediye ediyoruz.
Dilekleriniz Gerçek Olsun!

Daha iyiye doğru yol aldığınız şanslı ve bereketli bir dönem yaşamanızı seçiyoruz.

Sevgilerimizle
Mistik Dükkan
Özlem Şahin / Neslihan Kutun

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir