20 Eylül 2017, BAŞAK Burcu’nda YENİAY – Bolluk ve Bereket Hediyesi ile 💝
By mistik dükkan - 20 Eylül 2017

 

Eylül ayının sonuna yaklaştık ancak bu son pek çok yeni başlangıç armağanları ile dolu.

İlk olarak bugün sabah saatlerinde Başak burcunda gerçekleşen yeniay ile birlikte yeni adımlar atmak için güzel bir süreç başladı. Ancak dikkatli adımlar atılması gereken bir süreç. Çünkü aynı dönemde, unutkanlık, dalgınlık, kandırılmaya müsaitlik gibi bazı enerjilerinde tetiklendiği bir dönemdeyiz. Bu nedenle iş ve özel yaşamlarınızda dikkatli olmanızı, önemli işlerinizi iki kez kontrol etmenizi tavsiye ederim.

Detaylara girmeyeceğim ancak bu gün için olanlar çok da öyle bir günlüğüne bizi etkileyecek şeyler değiller.
Bu Yeniay her bakımdan çok önemli, ilişkilerimizden maneviyatımıza, para kazanmaktan hedeflerimize, sağlığımızdan sınırlarımızı belirlemeye kadar yüzleşme – arınma ve sorumlulukları yerine getirme zamanı.

Hayatımızda uzun zamandır sıkışan enerji son baharda dökülmeye hazırlanan yapraklar gibi, son olgunluk dönemini tamamladı, dalından kopmaya hazır!

Ancak iyiyi ve güzeli talep edersek, seçimlerimizi yaparsak, enerjimizi pozitife odaklarsak!

Sıkıntıdayken bunu dilemek kolay olmayabilir ancak önümüzdeki bir hafta duygusal, fiziksel, zihinsel olarak olumluya odaklanmak çoooook önemli. Çünkü bu Yeniayın genel etkisi zorluklarda saklı olan fırsatlar üzerine.

Bunun için dengede olmak ve farkındalığımızın yüksek olması gerekmekte.
Yeniayın ardından gelen ilk gün başlangıçlar için çok önemlidir, bu nedenle 21 Eylül – Perşembe gününü nasıl yaşadığınız, bu gün nasıl hissettiğiniz, neler yaptığınız önümüzdeki bir ayı nasıl yaşayacağınızı da belirler.

Hemen ardından 22 Eylül gecesi Sonbahar Ekinoksu başlangıcı ile birlikte Cumartesi günü Sonbahar Mevsimine hoş geldin diyerek uyanacağız.
Yeniaylar gibi ekinoks zamanlarının da enerjisel önemi yüksektir.

Bu süreçlerde astrolojik olarak pek çok güçlü enerji değişimleri olur ve bunlar elbette hem genel hem de bireysel olarak bizleri etkiler. Yaşamımızın bir yıllık sürecinde, niyetlerimizin meyvelerini toplayıp beslendiğimiz yaz mevsimini kapatıp, sonbahar sürecini başlatıyoruz. Yani eski niyetlere dair, yaşam tarlasında kalanların kuruyup toprağa dökülme zamanları. Kullanılmayanların çürüyüp atılma zamanları.

Yeniay ve ardından ekinoksun tetiklediği en önemli konu yaşamlarımızda yeni bir dönemin başlayacağının işaretidir. Bu dönem sonbahar yaprakları gibi hayatımızda dökülen şeyler olacaktır. Elbette bu bir günlük süreç değil, bir mevsimdir. Ancak kuruyup düşen yapraklara duygusal bağlılık ile davranmak yerine, daha gerçekçi ve çözüm üreten bir bakış açısı ile yaklaşmamız yeni başlangıçlarımızın pozitif olmasını sağlayacaktır.

Zorlukların içinde fırsatlar saklıdır!
Başak Burcunda gerçekleşen bu Yeniay ve ardından gelen günler ruhsal ve maddi dünyamızı şekillendirmemiz için korktuklarımızı gün yüzüne çıkartırken odak noktamızı iyileştirmemiz gereken yönlerimize, zayıf noktalarımıza çevirecek.

Başak aynı zamanda fırsat kollama burcudur bu nedenle farkındalığımızın yüksek olmasında fayda var !

Mistik Dükkan olarak biz, pozitif, güçlü ve bereketli bir başlangıç yapmaya niyet ettik ve bolluğun bereketin paylaştıkça çoğaldığını bildiğimizden Mistik Dükkanın en çok satan ürünlerinden BOLLUK BEREKET YAĞI’NI sizinle paylaşmaya karar verdik, Mistik Dükkan dan bugün ve yarın 150Tl’lik her alışverişinize bu özel Mistik İksiri size hediye ediyoruz.
Bereketiniz çok olsun!

Daha iyiye doğru yol aldığınız şanslı ve bereketli bir ay yaşamanızı seçiyoruz.

Sevgilerimizle
Mistik Dükkan
Özlem Şahin / Neslihan Kutun

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir